Lepší druhý život - 1.díl

13. února 2013 v 11:35 | Gigi |  Lepší druhý život


Bylo 7:00 hodin ráno a byla sobota.,,Žádná blbá škola jupí" říká si Phoebe když vstává.Posadí se na postel a protáhne se.,,Mám strašný hlad,půjdu se dolů najíst řekla Phoebe.

Převlékla se a šla po schodech dolů aby se najedla.,,Asi si dám chleba s marmeládou nebo lupínky"přemýšlí nahlas Phoebe.

Ale když sešla dolů a šla si do kuchyně pro něco dobrého k snídani,uvídí svojí mámu jak připravuje nějaké jídlo.,,Vafle dáš si"?Ptala se Lilliana Phoebe když se na ní Phoebe mlsně dívala.,,Jo jasně,umírám hlady"odpovídá po chvíli Phoebe.

Když Lilliana udělala vafle Phoebe si okamžitě vzala talíř a šla si sednout ke stolu aby se hned mohla dát do jídla a popřípadě mámě vyčíst chyby jáké v tomto jídle udělala.

Jídlo jí moc chutnalo.Když dojedla šla si sednout ke svojí mámě která tam popíjela kávu a zeptat se jestli neví kde je Jason.


Lilliana jí řekla že asi ještě spí a tak se Phoebe zvedla a šla po schodech zase nahoru za Jasonem.


Když došla nahoru a vešla do Jasonova pokoje uviděla že měla její máma pravdu.uviděla totiž Jasona jak tvrdě spí.,,Už je poledne a ty pořád ještě spíš" říká si Phoebe spíš pro sebe než pro něj.


Přistoupila k Jasonově posteli a lehla si vedle něj.Asi do něj nějak strčila nebo co ale Jason se okamžitě probudil a rozespale řekl,,Dobré ráno zlato".Phoebe mu na to řekla ,,Spíš dobré poledne,no to je dost že už konečně vstáváš".


Jakmile Jason vstal s postele Phoebe k němu okamžitě přistoupila objala ho a vlepila mu pořádnou pusu.


Když se od sebe konečně odlepili tak se Phoebe zeptala Jasona jestli by jí někam nevzal.Jason souhlasil a navrhl pláž.


Jason se převlíkl a vyšel s Phoebe ven kde už na ně čekalo taxi,nastoupili do něj a jeli na pláž.


Když dojeli na pláž a vystoupili z auta tak phoebe obejmula Jasona a zašeptala mu do ucha,,Jsi ten nejlepší kluk na světě nevyměnila bych tě za nic na světě".Jason jí taky na oplátku zašeptal do ucha,,Ty jsi taky ta nejlepší holka na světě a taky bych tě za nic nevyměnil ale je spousta věcí kteroé o mně nevíš".Phoebe se podivila a znovu mu zašeptala do ucha,,Jaké věci o tobě například nevím?",,To se jednou dozvíš...."


Phoebe už se ho na nic neptala a když se od něj odlepila tak si šla radši zaplavat.

Křičela na Jasona že je voda skvělá at si jde taky zaplavat.Ale jakmile tam Jason vkročil otřásl se a okamžitě lezl z vody ven.

Když se vyškrábal ven tak zakřičel na Phoebe,,Tak prej že je voda skvělá jo? Dyt je studená jak něco".Phoebe na něj zavolala,,Dyt je ta voda super ty taky nic nevydžíš".Phoebe tam ještě chvíli plavala ale pak taky vylezla z vody.Byl zrovna úplněk ale Phoebe nevěřila na nadpřirozeno tak se nebála.Zato Jason celkem dost zbledl.Phoebe se ho zeptala ,,Co je s tebou"? Ale než jí Jason stačil odpovědět stalo se něco s čím Phoebe rothodně nepočítala.Myslela si že jí Jason políbí a řekne,,nic mi není".Ale Jason se místo toho změnil na vlkodlaka.Phoebe okamžitě zbledla a vykoktala ze sebe ,,Ty jsi"...nedořekla to.Nevěřila vlastním očím.Jak je tohle vůbec možné?


Pokračování příště.......
1)Co si myslíte že Phoebe udělá?
2)Myslíte si že se s Jasonem rozejde?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento díl?

ano
ujde
ne

Komentáře

1 Aňulí Aňulí | E-mail | Web | 13. února 2013 v 16:22 | Reagovat

Nevím, ale bude asi vyděšená, ale překousne to...
Doufám že ne!:)

2 §iminka §iminka | Web | 14. února 2013 v 15:51 | Reagovat

hmm.. Nevím, ale tenhle komix se mi moc líbí :-)
Doufám že ne :-)

3 Gigi Gigi | 14. února 2013 v 19:48 | Reagovat

[2]:díky

4 Simmie* Simmie* | E-mail | Web | 7. března 2013 v 16:12 | Reagovat

Pěkný díl! :)

1)Řekla bych bude vyděšená, ale žes ním zůstane.. Akorát se za něj pak možná bude stydět, když bude zrovna proměněný :DD
2) Myslím že ne ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vrať se :)